Aktualności

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy łazienkę, jaką mamy armaturę oraz dominujące kolory, bardzo często sięgamy po dywaniki łazienkowe. Nawet te w stylizacji nowoczesnej świetnie sprawdzają się, gdy chcemy na przykład stanąć gołą stopą na podłodze po wyjściu z wanny lub spod prysznica. Jest to zdecydowanie przyjemniejsze wrażenie. Poza tym w pewien sposób dywaniki ocieplają wnętrze, bo nawet jeśli stosujemy przyjazną kolorystykę kafelków lub elementy drewniane, to łazienka często pozostaje po prostu chłodna. Nowoczesne dywaniki nie tylko świetnie wyglądają, ale mają również antypoślizgowe podłoże, dzięki czemu są bezpieczne. Poza tym możemy je bez problemu wyprać i w ten sposób zapewniamy sobie nie tylko estetyczne, ale również higieniczne wnętrze.

Tkaniny na narzuty

Tkaniny na narzuty

Pomimo różnych trendów cały czas lubimy otaczać się wyjątkowymi przedmiotami i miękkimi tkaninami. To zasłony, obrusy czy też narzuty tworzą ciepły klimat we wnętrzu, sprawiają, że czujemy się w nim dobrze i doskonale potrafimy dopasować pozostałe dodatki, by stworzyć nieprzeciętny klimat. Jeśli nie chcemy kupować gotowych narzut, bo na przykład mamy kanapę o dość niestandardowych wymiarach, warto kupić tkaninę, z której w prosty sposób uszyjemy idealne nakrycie.

Narzuty na wersalkę

Narzuty na wersalkę

W dalszym ciągu wielu ludzi lubi zabezpieczać tapicerkę wersalki narzutami. Czasami ma to wydźwięk praktyczny, ale częściej lubimy w ten prosty sposób zmieniać charakter wnętrza. Z uniwersalnego punktu widzenia narzuta przydaje się, gdy mamy małe dzieci lub zwierzęta. A czasem nawet po to, by zakryć takie elementy kanapy, których nie chcemy pokazywać. Z drugiej strony odpowiedni materiał pozwoli na przykład stworzyć klimat nowoczesny w salonie lub rustykalny w domku letniskowym. Wybierając idealną narzutę, należy więc pamiętać o pewnej stylizacji, sposobie łączenia kolorów, by uzyskać ciekawy i niepowtarzalny efekt.

Młodzieżowe dywany

Młodzieżowe dywany

Pokój młodzieżowy dla wielu rodziców jest prawdziwym wyzwaniem. Nie dość że zazwyczaj panuje tam chaos, to na dodatek ilość przedmiotów, jakimi się nastolatek otacza i szybkość, z jaką zmieniają się inspiracje i fascynacje, mogą przyprawić o ból głowy. Warto więc w urządzaniu takiego wnętrza posłużyć się elementami w miarę uniwersalnymi ? takimi jak na przykład białe meble oraz modnymi dodatkami, które można ciekawie komponować i w prosty sposób zmienić nawet jak nastolatek w krótkim czasie przejdzie od fascynacji różem do uwielbienia czerni.

Dywaniki do sypialni

Dywaniki do sypialni

Sypialnia jest miejscem wyjątkowym. W dużej mierze to pomieszczenie, w którym szczególnie dbamy o klimat, pewnego rodzaju przytulność oraz intymność. To przestrzeń, do której nie zapraszamy innych gości, w której odpoczywamy, więc powinniśmy zadbać o to, byśmy to my się czuli tutaj wyjątkowo. Pomimo tego że w sypialni nie potrzebujemy wielu mebli ? czyli łóżka, szafy, komody i może stolika nocnego, to jednak jest to miejsce, w którym królują dodatki. Klimatu nadają narzuty, poduszki, lampki i obrazy oraz dywaniki.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 następne