Dostawa

1. Termin realizacji zamówienia jest najbardziej prawdopodobnym czasem przygotowania towaru do wysyłki do Klienta. Ostateczny (wiążący) czas odbioru jest ustalany podczas kontaktu pracownika sklepu internetowego z Klientem.

2. Zamówione produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres na terenie Polski transportem własnym sklepu internetowego lub pocztą kurierską albo mogą być odebrane przez Klienta bezpośrednio w wybranym przez niego i zaakceptowanym przez Obsługę Sklepu punkcie.

3. Przesyłki poza terytorium Polski są realizowane po wcześniejszej konsultacji i indywidualnej wycenie usługi kurierskiej.

Opis działań związane z czasem realizacji zamówienia

Po otrzymaniu zamówienia od klienta ze domowi.pl na mail ,nasz pracownik przystępuje do realizacji który opiszę niżej w kilku kroków. Czas realizacji zamówienia zależy od specyfiki produktu oraz innych czynników , ale wynosi około 24-48 godz. od momentu składania zamówienia choć zależy to również od godziny i dnia tygodnia składania zamówienia.

W przypadku gdy produkt nie jest dostępny w magazynie wymaga oczekiwania na nową dostawę lub prefabrykowania produktu wtedy czas realizacji zamówienie wydłuży się do około 7 dni roboczy.

dlatego prosimy zapytać sprzedawcy o czasie realizacji poszczególnych zamówień .

-pierwszy krok: gdy zapłacono za towar lub wybrano sposób zapłaty pobranie, sprawdzanie fizycznie, telefonicznie lub w systemie dostępności produktu na magazyn lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

-drugi krok: po zlokalizowaniu produktu, to pakowanie,  zlecenie pakowanie produktu lub zlecenie produkcji produktu(szycie, cięcie, obszywanie, aranżacje, odkurzanie , czyszczenie , itp).

-trzeci krok : po zapakowaniu produktu , zlecenie kuriera w systemie elektronicznym , drukowanie listu przewozowego, drukowanie paragonu lub faktury VAT, naklejenie dokumentów do opakowania, 

- czwarty krok : należący już do kuriera oczekiwanie odbioru paczki od nas przez kuriera tego samego dnia lub na drugi dzień zależy od momentu składania zamówienia , ułożenia trasy kuriera oraz ilość zamówień w danym dniu , dostarczenie paczki z sortowni/magazyn kuriera do klienta .

 

 

Odbiór osobisty po wstępnym umówieniu, w naszych sklepach:

Sklepy Aladyn:

 

11-100  Lidzbark Warmiński, ul. J.Piłsudskiego 3