Aktualności

Tkaniny włochacze na metry

Tkaniny włochacze na metry

Jedną z najbardziej popularnych tkanin, jakie wykorzystujemy jako narzuty, poszewki na poduszki lub nawet chodniki jest flokati. Materiał włochacz najbardziej kojarzy nam się z górskimi pasterskimi chatami i faktycznie najbliższe skojarzenia mamy z Tatrami, choć rodowód flokati jest znacznie szerszy - zahacza o Grecję oraz tamtejsze metody produkcji tkanin.

Dywaniki do sypialni

Dywaniki do sypialni

Sypialnia to pokój o specjalnych właściwościach. To przestrzeń odpoczynku i szczególnie tutaj o intymność przyjemne tkaniny i delikatne kolory, chociaż są oczywiście tacy, którzy urządzają te wyjątkowe miejsce w bardzo zdecydowanych i kontrastujących barwach. Sam pomysł na sypialnię to jedno, a drugą rzeczą jest dbanie o jakość użytych materiałów, bo ich w sypialni pojawia się nad wyraz dużo.

Dywany młodzieżowe

Dywany młodzieżowe

Urządzanie pokoju nastolatka to nie lada wyczyn. Po pierwsze, zmieniająca się moda oraz gust młodego człowieka może utrudniać i wybór, i dłuższe użytkowanie. Planując więc układ, należy myśleć również o dodatkach takich jak dywany młodzieżowe, które wprowadzają do wnętrza niesamowity klimat.

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy łazienkę, jaką mamy armaturę oraz dominujące kolory, bardzo często sięgamy po dywaniki łazienkowe. Nawet te w stylizacji nowoczesnej świetnie sprawdzają się, gdy chcemy na przykład stanąć gołą stopą na podłodze po wyjściu z wanny lub spod prysznica. Jest to zdecydowanie przyjemniejsze wrażenie. Poza tym w pewien sposób dywaniki ocieplają wnętrze, bo nawet jeśli stosujemy przyjazną kolorystykę kafelków lub elementy drewniane, to łazienka często pozostaje po prostu chłodna. Nowoczesne dywaniki nie tylko świetnie wyglądają, ale mają również antypoślizgowe podłoże, dzięki czemu są bezpieczne. Poza tym możemy je bez problemu wyprać i w ten sposób zapewniamy sobie nie tylko estetyczne, ale również higieniczne wnętrze.

Tkaniny na narzuty

Tkaniny na narzuty

Pomimo różnych trendów cały czas lubimy otaczać się wyjątkowymi przedmiotami i miękkimi tkaninami. To zasłony, obrusy czy też narzuty tworzą ciepły klimat we wnętrzu, sprawiają, że czujemy się w nim dobrze i doskonale potrafimy dopasować pozostałe dodatki, by stworzyć nieprzeciętny klimat. Jeśli nie chcemy kupować gotowych narzut, bo na przykład mamy kanapę o dość niestandardowych wymiarach, warto kupić tkaninę, z której w prosty sposób uszyjemy idealne nakrycie.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 następne